Передплата 2010 Прочитати докладніше…
Юридичний Радник За підтримки ЦАДППБ «ЮКОН»
Головна | Новини | Форум | Форум архив | Гаряча лінія | Карта сайту | Зворотний зв'язок | Найчастіші запитання (FAQ) | Розміщення реклами
Правила Форуму
Конкурс 2009!
Користувачів на Форумі: 0, Гостей: 3
Клубничка  03.12.2009, 10:13 №1
Повідомлень: 74
З нами: 18.11.2009
Термін дії Витягу з ДЗК?
Ласка  03.12.2009, 10:17 №2
Повідомлень: 146
З нами: 15.01.2009
Вы как на игре -Знатоки .
Нет строку дії, до внесення відповідних змін
Скорпіон  03.12.2009, 10:21 №3
Повідомлень: 278
З нами: 05.02.2007
термін дії Витягу ДЗК такий самий як і термін дії витягу наприклад з Реєстру обтяжень.
Любава  03.12.2009, 10:21 №4
Повідомлень: 351
З нами: 24.01.2009
три месяца, видела прямо так на нем и написан
Vivat  03.12.2009, 10:48 №5
Повідомлень: 1037
З нами: 09.10.2007
У нас пишуть 3 місяці на витягу.
trew  03.12.2009, 10:53 №6
Повідомлень: 1867
З нами: 12.01.2007
а у Вас это где?
ко мне пришли на прошлой неделе с вытягом 2008 года, такой скандал был, что я его брать не хотел чуть не дошло до вынесения постановления об отказе.
Любава  03.12.2009, 11:20 №7
Повідомлень: 351
З нами: 24.01.2009
trew, Днепропетровская область
В.П.  03.12.2009, 11:47 №8
Повідомлень: 94
З нами: 13.02.2007
Принесли витяг з ДЗК про те , що державний акт на землю не видавався - просять повернути з архіву попередній. Кажу : принесіть новий- бо за місяць, який пройшов з дати отримання Вами витягу Ви могли отримати Державний акт. Повернулися з відмітною про ту, що Витяг дійсний 3-и місяці. Сижу шукаю НА з цього приводу.
Клубничка  05.12.2009, 21:46 №9
Повідомлень: 74
З нами: 18.11.2009
Документ 1021-2009-п, редакцiя вiд 09.09.2009, набирає чинності
( Набрання чинності вiдбудеться 01.01.2010 )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 9 вересня 2009 р. N 1021
Київ


Про затвердження порядків ведення
Поземельної книги і Книги записів
про державну реєстрацію державних актів
на право власності на земельну ділянку та на право
постійного користування земельною ділянкою,
договорів оренди землі


Відповідно до пункту 6 розділу IX "Прикінцеві положення"
Земельного кодексу України ( 2768-14 ) Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок ведення Поземельної книги;

Порядок ведення Книги записів про державну реєстрацію
державних актів на право власності на земельну ділянку та на право
постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди
землі.

2. Державному комітетові із земельних ресурсів привести
власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2010 року.


Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 22


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 вересня 2009 р. N 1021

ПОРЯДОК
ведення Поземельної книги


Загальні питання

1. Цей Порядок визначає процедуру ведення за формою згідно з
додатком Поземельної книги - документа, який є складовою частиною
державного реєстру земель, містить відомості про земельну ділянку,
обмеження на використання земельної ділянки, суб'єктів прав на
земельну ділянку та правовстановлюючі документи, а також дані про
нормативну грошову оцінку земельної ділянки, її цільове
призначення, склад земельних угідь. Поземельна книга є власністю
держави.

2. Поземельна книга має формат А4 (210 х 297 міліметрів) і
виготовляється з паперу світло-зеленого кольору щільністю
100 грамів на кв. метр.

На титулі кожного примірника Поземельної книги проставляється
гриф "Для службового користування. Примірник єдиний".

3. Облік поземельних книг ведеться відповідно до Інструкції
про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ,
видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять
конфіденційну інформацію, що є власністю держави, затвердженої
постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 р.
N 1893 ( 1893-98-п ) (Офіційний вісник України, 1998 р., N 48,
ст. 1764).

Територіальний орган Держкомзему забезпечує зберігання
поземельних книг з метою запобігання їх викраденню, втраті,
знищенню або пошкодженню. Відповідальність за організацію
зберігання поземельних книг несе керівник територіального органу
Держкомзему згідно із законодавством. Поземельні книги
зберігаються довічно.

4. Номер Поземельної книги відповідає кадастровому номеру
земельної ділянки.

Кадастровий номер - це індивідуальний цифровий код (номер),
що не повторюється на всій території України, присвоюється
земельній ділянці при здійсненні її державної реєстрації і
зберігається за нею протягом усього часу існування такої ділянки.

5. Інструкція з внесення відомостей до Поземельної книги
затверджується Держкомземом.


----------------------------------------------------------------

35. Витяг з Поземельної книги надається на підставі заяви, що
надійшла від особи, зазначеної у пункті 32 цього Порядку, та копії
документа про сплату послуг за надання витягу.

Для отримання витягу фізична особа разом із заявою повинна
пред'явити документ, що посвідчує її особу, а в разі подання заяви
представником фізичної чи юридичної особи - документ, що
підтверджує повноваження діяти від імені таких осіб. При цьому
особа, що представляє особу-нерезидента, повинна пред'явити
документи, що легалізовані в порядку, встановленому законодавством
України.

Витяг є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі,
крім витягу для оформлення права на спадщину, що видається
спадкоємцям за письмовим запитом нотаріуса і є дійсним протягом
року з моменту його видачі.


Ви маєте зареєструватися, або увійти, щоб створювати теми та писати повідомлення!